Koszty i terminy dostawy

Sposoby dostawy

Dostawy realizujemy korzystając z firm kurierskich UPS, Poczty Polskiej oraz Paczkomatów InPost.

Ze względu na wymiary wszystkie resory i pióra resorów są traktowane jako przesyłki niestandardowe (gabarytowe).

Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku, zamówienia złożone do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia.
Uwaga! Dla zamówień złożonych w piątek do godziny 14, termin realizacji dostawy kurierem UPS to poniedziałek.


Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależy od wybranego sposobu dostawy i jest to okres od momentu nadania przez nas przesyłki do chwili odebrania jej przez adresata. Proszę pamiętać, że czas dostawy nie jest jednoznaczny z czasem realizacji zamówienia! 

Standardowy czas dostawy przez UPS to jeden dzień roboczy liczony od dnia nadania przesyłki (D+1), co oznacza, że zdecydowana większość zamówionych towarów trafia do odbiorców już następnego dnia roboczego od momentu nadania przesyłki. 

Czas dostawy przez Pocztę Polską w usłudze Kurier 48 to najpóźniej trzy dni robocze od dnia nadania (D+3).

InPost dostarcza paczki do wybranego paczkomatu najczęściej do dwóch dni roboczych od chwili nadania (D+2). 

Niestety w kliku procentach przypadków firmy kurierskie nie wywiązują się z terminów dostaw z różnych powodów, np. trudne warunki atmosferyczne, awarie pojazdu, błędy ludzkie czy niedostępność osoby kontaktowej w miejscu dostawy, w tych wyjątkowych sytuacjach czas dostawy może ulec wydłużeniu. Takie wyjątki zdarzają się również Poczcie Polskiej oraz innym przewoźnikom, dlatego należy traktować podane czasy dostaw orientacyjnie. 

Wszyscy przewoźnicy udostępniają na swoich stronach internetowych narzędzia do śledzenia losów przesyłek, podając otrzymany od nas numer listu przewozowego można tam sprawdzić gdzie w danym czasie jest Państwa przesyłka.


 

Koszty dostawy

Przesyłki kurierskie standardowe (UPS)

Przesyłki kurierskie gabarytowe (UPS)

do 30 kg

15 zł

do 30 kg

do 50 kg

do 60 kg

do 70 kg

do 100 kg

35 zł

50 zł

60 zł

70 zł

120 zł

Pobranie: + 5 zł Pobranie: + 5 zł
Paczki Pocztowe (Poczta Polska) Paczkomaty (InPost)

Kurier 48 do 30 kg

11 zł

Paczkomat InPost

8,99 zł

Pobranie: + 3 zł

Pobranie: + 3,50 zł

 


Odbiór osobisty

Wybierając tą opcję prosimy o oczekiwanie na e-mail z informacją, że wybrany produkt oczekuje na odbiór.

Po potwierdzeniu dostępności kupione produkty można odebrać pod adresem: ul. Teodora Rygiera 7,
30-864 Kraków.

Na miejscu można dokonać płatności gotówką, kartą płatniczą Visa lub Mastercard oraz za pomocą kodów BLIK.


Czas realizacji zamówienia 

W opisie każdego produktu w naszym sklepie udostępniamy informację o jego przewidywanym czasie przygotowania do wysyłki. Produkty oznaczone „Wysyłka w 24 godziny” mamy w magazynie, jeżeli zamówienie na nie zostanie złożone do godziny 14:00, wysyłamy je jeszcze w tym samym dniu, a u Państwa kurier z zamówieniem pojawi się w dniu następnym (często od chwili zamówienia do czasu dostarczenia mija nie więcej niż 12 godzin).

Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania produktu do wysyłki plus czas dostawy realizowanej przez wybranego przewoźnika.

Stany magazynowe w sklepie aktualizowane są klika razy w ciągu dnia (z wyjątkiem weekendów i świąt), należy jednak pamiętać, że pomiędzy aktualizacjami ciągle prowadzimy sprzedaż i może zdarzyć się sytuacja, w której zamówiony produkt kupiło chwilę wcześniej kilku innych klientów, co wyczerpało zapas magazynowy i Państwa zamówienie nie może zostać natychmiast zrealizowane. W takich rzadkich przypadkach, niezwłocznie przekazujemy informację o przewidywanym, rzeczywistym czasie realizacji zamówienia.

Zamówienia składane w nocy i w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia przez sklep. Przewidywany czas wysyłki danego produktu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl